KVKK

Turizm sektöründe 2011 yılında kurulan firmamız, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TURSAB) üyesidir ve TC Turizm Kültür Bakanlığı acente belgesine sahiptir.


Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ederek, kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla varlığımızı sürdürmekteyiz. Sektörde edindiğimiz bilgi birikimi ve deneyimlerimizle, sistemli çalışma tarzımız ve iyi hizmet anlayışımızla, alanında uzman rehberlerimiz eşliğinde misafirlerimize tatilin keyfini yaşatmayı amaçlamaktayız.

Firmus Tour kurulduğu günden bu yana butik işletme tarzıyla misafirlerimizin Türkiye’de bulundukları süre zarfında güzel vakit geçirmelerine ve ülkelerine mutlu dönmelerine özen göstermektedir.

Başta Avusturya ve İsrail’in yanında pek çok Avrupa ülkesinden binlerce misafirimizi cennet ülkemizin tarihi ve turistik yerlerini, doğal güzelliklerini ve eşsiz kıyı şeridinin görülmeye değer yerlerini düzenlediğimiz kültür turları ile misafirlerimizle buluşturmaktayız.

Güler yüzlü hizmet ve kaliteyi arayan misafirlerimize en doğru adres olmak amacıyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Vizyonumuz

Firmus Tour olarak uzman çalışanlarımızla birlikte müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.


MİSYONUMUZ

En iyi hizmet anlayışıyla daima gelişmek ve avantajlı koşullarımızla müşterilerimize her zaman en keyifli tatili sunmayı hedeflemekteyiz.

3586 memnun müşteri
206 toplam uçuş
356 başarılı seyahat
57 yeni turlar

Happy Clients

 • Tarihin ve doğanın birleştiği güzel şehirde harika bir deneyimdi. Teşekkürler Firmus

  Aspendos

  Emine Soydemir, Almanya
 • Eşsiz Manzaralarda harika bir deneyimdi. Herkese tavsiye ederim.

  Mavi Tur

  Hakan Şahin, İsrail
 • Kapadokya'nın eşsiz manzarasında gündoğumunu izlemek, çay ve simit ile kahvaltı. İnsan başka ne ister ki?

  Anadolu Turu

  Ahmet Yıldız, Avusturya