HAKKIMIZDA


Turizm sektöründe 2011 yılında kurulan firmamız, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TURSAB) üyesidir ve TC Turizm Kültür Bakanlığı acente belgesine sahiptir.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ederek, kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla varlığımızı sürdürmekteyiz. Sektörde edindiğimiz bilgi birikimi ve deneyimlerimizle, sistemli çalışma tarzımız ve iyi hizmet anlayışımızla, alanında uzman rehberlerimiz eşliğinde misafirlerimize tatilin keyfini yaşatmayı amaçlamaktayız.

Firmus Tour kurulduğu günden bu yana butik işletme tarzıyla misafirlerimizin Türkiye’de bulundukları süre zarfında güzel vakit geçirmelerine ve ülkelerine mutlu dönmelerine özen göstermektedir.

Başta İsrail ve Fransa’nın yanında pek çok Avrupa ülkesinden binlerce misafirimizi cennet ülkemizin tarihi ve turistik yerlerini, doğal güzelliklerini ve eşsiz kıyı şeridinin görülmeye değer yerlerini düzenlediğimiz kültür turları ile misafirlerimizle buluşturmaktayız.

Güler yüzlü hizmet ve kaliteyi arayan misafirlerimize en doğru adres olmak amacıyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Vizyonumuz


Firmus Tour olarak uzman çalışanlarımızla birlikte müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Misyonumuz


En iyi hizmet anlayışıyla daima gelişmek ve avantajlı koşullarımızla müşterilerimize her zaman en keyifli tatili sunmayı hedeflemekteyiz.

92

Hoteling Service

97

Clients Happiness

89

Tour Leaders Knowledg

99

Customer Support

bölgelerimizi KEŞFEDİN

EKİBİMİZ

Ahmet BOZKURT

Yönetim Kurulu Başkanı

Hakan ŞAHİN

Operasyon Müdürü

Volkan ÇELİKHAN

Kontrat & Rezervasyon Müdürü

Ali COŞKUN

Mali İşler Müdürü

Burak CİNTAN

Avrupa Kontrat & Rezervasyon

PARTNERLER